محل تبلیغات شما

آمادگی های گذشته از لیزر موهای زائد

مهم‌ترین پیشنهاد شما به کسانی که می‌خواهند شایسته ترین جواب را از لیزر موهای زائد بگیرند , چیست؟
این اشخاص نباید حدود 1 ماه قبلی از لیز

لیزر بدن خانگیر , موهای خویش را با روش هایی مثل اپیلاسیون یا این که موم پرتاب کردن از ریشه بکنند . 2 ماه قبلی از لیزر نیز نباید سولاریوم نمایند یا این که گرمابه آفتاب بگیرند . خوب تر است دیروز از لیزر , موهای خویش را تصحیح نمایند و آن نصیب از پوستشان که قرار است لیزر شود , سوای هرگونه مواد آرایشی ( چه بسا ضدآفتاب ) باشد . پس از لیزر نیز می توان از اشکال پمادها یا این که کرم های ضدالتهابی و ترمیمی برای پیشگیری از سوزش , خارش , قرمزی و التهاب احتمالی تا 2 روز پس از لیزر امداد گرفت .
گول تبلیغات دورغین را نخورید !

بعضی از کلینیک ها برای تبلیغ و جذب مشتری می‌گویند که میتوانند لیزر کل تن در یک گرد هم آیی بپردازند ولی این دستور , امری محال هست و در شرایطی‌که جایی به شما این توصیه را دادند گریزو فرار را بر قرار ترجیح دهید . تن هر شخص در هر نشست قادر است اندازه محدودی اشعه لیزر را تحمل نماید و شما در هر گرد‌همایی از لیزر تنها می توانیدبه لیزر جزو تن بپردازید و در صورتی بخواهید کل موهای زائد بدنتان را لیزر فرمایید این روند چند گرد هم آیی به ارتفاع می انجامد تا از جراحت های پوستی خودداری نماید .
صبر برای رفع موهای زائد

برای لیزر موهای زائد می بایست طاقت داشته باشید چون همان طور که پیش از این گفته شد این لیزر طی یک سری گرد هم آیی انجام می شود پس در شرایطی‌که میخواهید به سود مناسب دست پیدا نمایید بایستی اثبات گام باشید و شکیبایی داشته باشید مسافت دربین لیزر کردن موهای زائد می بایست 4 تا 6 هفته باشد که درین زمان موهای نو رویش کرده و موهای مرده از در میان میروند .
لیزر اطراف چشم ممنوع


همه ما با لیزر کردن موهای زائد بدن مان احساس خوب و دلنشینی پیدا می کنیم اما باید فراموش نکنیم لیزر کردن عوارضی نیز دارند که یکی از مهمترین این عوارض آسیب به چشم هاست بنابراین لازم است حتما از عینک های مخصوص برای لیزر کردن که پزشک به شما می دهد استفاده کنید و اگر پزشکتان فراموش کرد که به شما عینک دهد خودتان از او درخواست عینک کنید.
سوالات رایج لیزر موهای زائد

موهای زائد کدام نواحی از بدن را میتوان با لیزر درمان کرد؟

همه موهای زائد بدن را میتوان به وسیله لیزر از بین برد. ن بیشترین درخواست برای لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی زیر بغل پا ها صورت را دارند اما مردان درخواست لیزر موهای زائد در ناحیه کمر سینه صورت و پاها را دارند.

مزایای لیزر درمانی در مقایسه با سایر روش های حذف موهای زائد

روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد این روشها عبارتند از اصلاح کردن ، موم انداختن ،استفاده از مواد شیمیایی و بند انداختن و.

لیزر کردن موهای زائد روش بهتری در مقایسه با سایر روش های حذف مو است زیرا در آن موهای زائد بسیار دیرتر رشد می کنند و کاهش می یابند،همچنین استفاده از این روش بسیار سریع و موثر است در حالی که روشی مانند الکترولیز به درمان قسمت خاصی از موها می پردازد و استفاده از آن برای قسمت های بزرگ بدن وجود ندارد.
در لیزر موهای زائد بیمار چه احساسی دارد؟

در لیزر موهای زائد بدن که یک درمان ساده است ،بیمار احساسی شبیه بند انداختن دارد، در صورتیکه پوست بیمار حساس باشد در این روش از ژل های بی حس کننده استفاده می کنند اما معمولا استفاده از ژل های بی حس کننده در این روش لازم و ضروری نمی باشد.

مضرات لیزر موهای زائد

در لیزر موهای زائد بدن تبحر فرد لیزر کننده می تواند بسیار با اهمیت باشد زیرا اگر لیزر توسط افراد متخصص انجام نشود ممکن است عوارضی مانند زخم، لک ،تاول برای پوست ایجاد کند ،همچنین اگر بعد از انجام لیزر خود مراقبتی نداشته باشیم و در صورت ایجاد زخم و تاول به دستکاری آن بپردازیم ممکن است جای آنها باقی بماند.

چرا برخی از افراد با لیزر موهای زائد دچار سوختگی می شوند؟

زیرا این افراد دستگاه لیزر را درست انتخاب نمی کند و به همین سبب دچار سوختگی می شوند.
منع استفاده از لیزر موهای زائد برای این افراد

        ن باردار
        کسانی دارای شغلی هستند که دائماً در معرض آفتاب هستند.
         کسانی که پوست ناحیه ای که میخواهند لیزر انجام دهند دچار زخم و عفونت شده است که این افراد باید تا زمان درمان زخم و عفونت شان صبر کنند و لیزر انجام ندهند.
        بیماران عصبی که به دستکاری جای لیزر می پردازند.

منبع: سایت زنیبل

 قسمت‎های 

قیمت لیزر بدن خانگی رمینگتون 

لیزر بدن خانگی رمینگتون


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی