محل تبلیغات شما

این دستگاه‌ها لیزر واقعی نیستند!


 امتیاز این دستگاه‌ها این است که از لیزر ارزان‌تر بوده و احد از آنها فقط با تعویض عدسی می‌تواند جای چند دستگاه لیزر

لیزر بدن خانگی متفاوت کار کند اما به طور کلی نسبت به دستگاه‌های لیزر ضعیف‌تر است و برآیند اینکه به جلسات بیشتری برای درمان نیاز است، البته بعضی از پزشکان عقیده دارند این دستگاه‌ها با فرآوری روشنایی فقط موها را به حالت خواب یا تلوژن می‌برد و در نتیجه رشد موها کند می‌شود و موها پس از مدتی دوباره رنمی‌کنند؛ بنابراین اگر منظور خرید چنین محصولی را دارید، حتما از میان مارک و نشان‌های معتبر جهانی گزینش کنید.


بهتر است قبل از لیزر، حتما پوست تمیز، خشک و عاری از هرگونه ابزارها آرایشی یا کرم باشد. بعد از لیزر هم باید الی چند ساعت یا یک روز، ‌البته در چهره امکان، پوست را در معرض روشنایی آفتاب یا مواد آرایشی پیمان نداد و آن را خشک و تمیز نگه داشت.


نباید از لیزرهای خانگی خیلی انتظار فوقانی داشت و متوقع بود که بتوانند موها را کامل از بین ببرند؛ درضمن کسانی که پوست تیره و سبزه دارند اثناء پیشه با این دستگاه‌ها باید پروا و دقت بیشتری کنند، چرا که ممکن است به راحتی پوستشان مبتلا سوختگی شود.


پوست‌های سبزه دقت اکثریت کنند


وقتی در کلینیک‌های پزشکی از لیزرهای خیلی قوی با انرژی‌های بالا بهره‌گیری می‌کنند، باید مراحل بهبود را چندین بار تکرار کنند الی بتوانند حجم موها را کاهش دهند ،حالا اگر بخواهیم همین لیزرها را با لیزرهای خانگی که قدرتی به مراتب ضعیف‌تر دارند سنجش نماییم می‌توانیم به نکوداشتن متوجه اثربخشی زیر این دستگاه‌ها بشویم و اینکه نباید از آنها خیلی انتظار بالایی داشت و متوقع بود که بتوانند موها را کامل از بین ببرند. از سوی دیگر کسانی که پوست ویس و سبزه دارند هنگام شغل با این دستگاه‌ها باید توجه و دقت بیشتری کنند، چرا که ممکن است به راحتی پوستشان مبتلا سوختگی شود.


منبع: سایت زنیبل

 قسمت‎های 

قیمت لیزر بدن خانگی رمینگتون 

لیزر بدن خانگی فیلیپس


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی