محل تبلیغات شما
تا به‌حال چیزی در باره لیزرهای خانگی شنیده‌اید؟دستگاه‌هایی که به گونه‌ای ساخته‌شده‌اند که بتوانند

قیمت لیزر بدن خانگیلغایت حدی عملکردی شبیه لیزرهای کلینیکی داشته‌باشند الی بتوانند به ریشه موهای زائد تاختن کرده و برای مدت طولانی شما را از شر آنها رها کنند.هیجان انگیز است که بتوان در خانه با تنها یکبار خرج کردن برای همیشه موهای زائد را از بین برد؟ ولی آیا واقعا می‌توان چنین انتظاری داشت؟ در اینجا سعی کرده‌ ایم تمام جوانب مختلف این دستگاه‌ها را رسیدگی کنیم، از طریق پیشه آنها الی عقیده پزشکان مختلف و


راهنمای خرید دستگاه‌ لیزرخانگی موهای زائد

تکنولوژی لیزرهای خانگی چیست؟

در این دستگاه‌های لیزر خانگی از فناوری به اسم آی پی ال (intense pulse light) یعنی سیستم های نور شدید پالسی استفاده می‌کنند. این فناوری لیزر نیست بلکه پیکان لامپ‌های زنون است که نور چند طول موجی ایجاد می کند که توانا است اثرات گوناگون روی ساختارهای مختلف پوست داشته باشد، دستگاه IPLبا پالس نوری شدید جهت حذف موهای صورت، پاها، پشت و پوبیس به‌صورت آرام و بی خطر بهره‌گیری می شود. پالس های نوری با تمرکز روی فولیکول موها مایه ایجاد گرما و ویرانی آنها بدون سوختگی  یا آفت به پوست می شود. دستگاه حذف موی IPL سریع وکاملا بدون درد است. عوارض جانبی کم است ولی می تواند شامل قرمزی و تورم در محل شفا باشد که به سرعت برطرف می شود.

آیا لیزر موهای زائد دردناک است ؟

مثل لیزرهای کلینیک‌ها، معمولا این دستگاه‌های نیازی به مواد بی‌حس کننده ندارند تنها بعضی از آنها حائز  ژل خاصی است که به خنک کردن پوست کمک می‌کند.زمانی که اشعه لیزر به پوست تابیده می شود تنها سوزش مختصری پرماسیدن می شود که آن هم توسط همان ژل های خنک کننده یا دستگاه‌های خنک کننده مخصوص به حداقل می رسد.

آیا برای تمام تن قابل استفاده‌ است؟

این به گونه دستگاه لیزر خانگی بستگی دارد و اگر در دفترچه دستگاه تاکید شده آن را مثلا برای صورت، سینه یا ناحیه تناسلی استفاده نکنید، حتما این توصیه را جدی بگیرید چون ممکن است پالس‌های نوری آن دستگاه برای این نواحی بدن مناسب نباشد ولی اگر محدودیت مصرفی در دفترچه ذکر نشده بود،‌ می‌توان از آن برای از بین بردن موهای زائد تمام قسمت‌های بدن کمک گرفت.همچنین حواستان باشد که یکی از شایع‌ترین عارضه‌های پوستی لیزر، سوختگی است. به خصوص اگر در به کارگیری آن دقت‌ نکنید، شدنی است پوست فرد دچار سوختگی شود.

هیچ روش دائمی وجود ندارد!

نمی‌توان برای دائم موهای زائد را از بین برد بله فقط می‌توان برای مدتی طولانی از شر آنها رها شد؛ این مطلب را به این دلیل می‌گوییم که تا به حال نه IPL  و نه لیزر از طرف سازمان FDA به عنوان یک شیوه دائمی شناخته نشده‌اند. یعنی الی به‌ حال شواهد کافی برای پابرجا کردن این سوژه به دست نیامده‌ است.

منبع: سایت زنیبل

 قسمت‎های 

قیمت لیزر بدن خانگی رمینگتون 

لیزر بدن خانگی رمینگتون


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی