محل تبلیغات شما
آیا می‌دانید در سال قبل حذف موهای تحمیلی به وسیله لیزر پرطرفدارترین روش در کشورهای پیشرفته بوده

قیمت لیزر بدن خانگی است .
دیدنی است بدانید که مرسوم ترین علت پیدایش موهای تحت پوستی , آلرژی ها , لک ها و . . . به دلیل به کارگیری از طریق های سنتی نظیر اپیلاسیون , بند , وکس و غیره میباشد .
لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و پاسخ
مطالعه فرمائید و آگاهانه تعیین فرمائید .
1 - انجام لیزر در یک کلینیک تخصصی پوست و گیسو دارای اعتبار و دارنده جواز دوچندان کلیدی است .
2 - الکساندرایت فقط یک تکنولوژی است و در کشورهای متفاوت آسیایی و اروپایی ساخته می شود . البته الکساندرایت آپوچی ایالات متحده ( که در کلینیک سیب سرخ استعمال می شود ) با یک کولینک فراوان فراوان قدرتمند حقیقتا چیز دیگری است .
3 - الکس آپوچی ایالات متحده دارنده تکنولوژی اندی گ نیز است که برای پوست های تیره و نواحی تیره تن کاربرد داراست .
4 - از دستگاه های دیرین حذف موهای زائد با تکنولوژی پرتو مثلIPL میتواند سبب پیدایش موهای پایین پوستی شود پرهیز کنید .
سیستم کولینک آپوچی با ساخت سرمای شدید روی پوست ( پیش از تابیدن لیزر ) منجر کاهش زیاد بسیار درد شده و با بالاترین تراز از امنیت و جوابدهی رفع موهای زائد سبب ساز می شود .
مهمترین مزیت لیزر موهای زائد در کلینیک سیب سرخ
رفع موهای زائد در کلینیک سیب سرخ با شایسته ترین دستگاه برش لیزری در جهان ( پایانی گونه الکس ایالات متحده ) , در محیطی آهسته و با حضور کادری متبحر و تیمی از ماهر ترین پزشکان پوست و لیزر , با روشی بی خطر , موءثر و فارغ از درد صورت می پذیرد . در کلینیک سیب سرخ , پایانی جور الکس ایالات متحده که دارنده تاییدیه از سمت اداره خوراک و داروی ایالات متحده FDA و همین طور اتحادیه اروپا و همینطور مطلوب ترین لیزر برای تیپ پوستی نژاد اهل ایران هست به کار گرفته می شود .
لیزر موهای زئد
 لیزر موهای زائد (تست) کدام یک از نواحی بدن را می‌توان با استفاده از لیزر درمان کرد؟
 لیزر موهای زائد را می‌توان برای همه نقاط بدن مورد استفاده قرار داد. مراجعین خانم در این کلینیک اغلب درخواست لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی، زیر بغل، پاها، و صورت خود را دارند، درحالی‌که مراجعین مرد معمولاً به دنبال رفع موهای زائد در ناحیه کمر، سینه، صورت و پاها هستند.
 لیزر موهای زائد (تست) مزایای لیزر درمانی در مقایسه با سایر روش‌های حذف موهای زائد چیست؟
 برخلاف اصلاح کردن، موم انداختن، استفاده از مواد شیمیایی و بند انداختن، رفع موهای زائد با لیزر می‌تواند تأخیر بلند مدت در رشد موهای زائد و کاهش آن‌ها برای بیمار به همراه داشته باشد. در حقیقت لیزر موهای زائد سریع و مؤثر است. درحالی‌که استفاده از روش‌هایی مثل الکترولیز می‌تواند در هر بار یک موی خاص را درمان کند، امکان استفاده از لیزر برای پوشش سریع نواحی بزرگ بدن وجود دارد.

منبع: سایت زنیبل

 قسمت‎های 

قیمت لیزر بدن خانگی رمینگتون 

لیزر بدن خانگی رمینگتون


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی