محل تبلیغات شما

لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و پاسخ

لیزر موهای زائد ( آزمایش ) شم مریض در هنگام لیزر موهای زائد چه‌طور است؟

لیزر موهای زائد معمولاً یک رو

لیزر بدن خانگیش درمانی مضاعف راحت است . در حقیقت حس بیماران در هنگام به کار گیری از این روش درمانی چیزی مشابه به بند پرت کردن بوده است . درصورتی‌که آلرژی پوست شما بیش‌ ازحد است , می‌توان برای این معالجه از ژل‌های بی‌حسی به کارگیری کرد . به‌هرحال اعتنا داشته باشید که‌این سیستم یکی نادر روش‌های مورداستفاده برای رفع موهای زائد تن است که نیازمند به کارگیری از ژل‌های بی‌حسی قبلی از استارت معالجه نیست .

لیزر موهای زائد ( آزمایش ) دوران زمان معمول معالجه با به کار گیری از این روش چقدر است؟

با اعتنا به حیطه معالجه شده , لیزر موهای زائد میتواند صرفا به یکسری دقیقه تا یک ساعت زمان نیاز داشته باشد . در‌این‌حالت‌ نواحی یگانه تن که بیشتر از تمامی با به کار گیری از این روش زیر معالجه قرار می گیرند ( خط بیکینی , بالای لب , زنخدان , پایین بغل ) معمولاً به کمتر از ۲۰ دقیقه زمان برای معالجه نیاز دارا‌هستند .

لیزر موهای زائد ( آزمایش ) قابلیت و امکان رجوع و برگشت فوری به فعالیت‌های معمولی و شغلی بعداز معالجه وجود دارد؟

آری , شما می توانید فورا بعداز معالجه فعالیت‌های معمولی و شغلی خویش را آغاز فرمایید . بعد از لیزر موهای زائد , حوزه‌ معالجه شده احتمال دارد احساساتی مشابه به آفتاب‌سوختگی خفیف برای ۲۴ ساعت یا این که بیشتر داشته باشد . همینطور دراین‌صورت پاره ای قرمزی و ورم در نزدیکی پیازهای موی تماشا می گردد و این موقعیت نشانه‌ای از برخورد مطلوب منطقه موردنظر به روش درمانی می باشد . اگرچه در‌این زمان واجب است از مصرف کرم‌های یگانه همچون کرم‌های دربردارنده اسید گلیکولیک یا این که رتینوئیدها یا این که بقیه موردها مثل آن اجتناب شود , به کار گیری از اسباب و اثاث آرایشی به مسافت کوتاه بعداز معالجه بر روی حیطه معالجه شده بلامانع خواهد بود .

لیزر موهای زائد ( آزمایش ) تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع کامل موهای زائد ؟
 
تعداد جلسات درمانی برای هر بیمار متفاوت است. معمولاً، بیمارانی که پوست روشن دارند به ۳ تا ۶ جلسه درمانی و بیماران دارای پوست تیره‌تر به ۴ تا ۸ جلسه درمانی نیاز دارند که فاصله تقریبی بین این جلسات می‌بایست ۴ تا ۸ هفته باشد تا به‌این‌ترتیب بتوان به نتایج رضایت‌بخش دست یافت. به‌طور میانگین اکثر بیماران می‌توانند پس از درمان ۵۰ تا ۹۰ درصد کاهش دائمی در موهای زائد خود را مشاهده نمایند.
 
لیزر موهای زائد _ 14 سؤال و جواب
 
لیزر موهای زائد (تست) آیا لیزر می‌تواند مضراتی هم داشته باشد؟
 
اگر فرد آفتاب گرفته باشد ممکن است پوستش بسوزد و جای آن لک‌های سفید ایجاد شود. همچنین اگر بعد از لیزر مراقبت‌های لازم را رعایت نکند یا در صورت ایجاد زخم آن را دستکاری کند و تاول ایجاد شود، ممکن است جای آن اسکار باقی بماند. علاوه بر این اگر فردی که از لیزر استفاده می‌کند تبحر کافی نداشته باشد و شرایط دستگاه را براساس رنگ پوست بیمار درست تنظیم نکند، ممکن است منجر به ایجاد زخم، لک و تاول شود.

منبع: سایت زنیبل

 قسمت‎های 

قیمت لیزر بدن خانگی رمینگتون 

لیزر بدن خانگی رمینگتون


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی