محل تبلیغات شما
به این صورت که زمانی که فرد منظور لیزر مو دارد اگرچه به دلیل هستی درازا موج در پهنه دستگاه این اقدام را عملی می‌کند لیکن ممکن است یک سری عوارض را بر روی پوست ایجاد کند وبرای همین منظور نوع دستگاه زیاد مهم است وروز به روز دستگاه‌های آی پی ال اختصاصی تر می‌شوند . برای این شغل فیلترهایی بر دستگاه نصب می‌شود الی بخش نوری که بیرون می‌شود،دسته نور تقریبا  تری به هم داشته باشد واختلاف درازا موج‌های تولید شده در دسته بندی وسیعی نباشد وباریک تر ونزدیک به یکدیگر باشد.با تمام این این دستگاه با لیزر متفاوت است وقادر به فرآوری درازا موج خاص نیست وممکن است تقسیم ای از درازا موج را با مشقت 100 ویا 200 بیرون کند.

نقص دستگاه‌های خانگی

دکتر ابراهیم زاده در پذیرش به این پرسش که گونه خانگی این دستگاه الی چه میزان کاربردی است گفت: بها این دستگاه پسندیده تر از سایر لیزرها است ومعمولا نوع خانگی این دستگاه از همین نوع ارزان قیمت است .لازم به ذکر است که به دلیل درجه بندی این دستگاه بسته به اینکه چه طول موجی را ساطع کنند امتیاز بندی می‌شوند. دستگاه‌های خانگی قطعا نسبت به مدل‌هایی که در مطب ها کاربرد می‌شود از گونه مرقوبی نیست زیرا قیمت پایینی دارد.این دستگاه‌ها یک بخش روشنایی متمرکز را تولید می‌کنند که تنها توانا به موزدایی از نقاطی با گستره مختصر هستند مشابه پشت لب و ناحیه چهره البته این هم در صورتی است که فرد در منطقه مورد استفاده مشکلی نداشته باشد. وجود خال ،لک وضایعه عروقی در ناحیه مورد مصرف راهبند از اتمام این کار است.از طرفی دیگر دشوار دیگری که در مصارف خانگی معمولا بوجود می‌آید چه درباره لیزر وچه آی پی ال تفاوتی نمی‌کند خطر پذیری آن است که در چهره تابش سر راست  به چشم می‌تواند اثرات جبران ناپذیری در منطقه قرنیه ،مردمک وحتی شبکیه ایجاد کند وبدترین حالت همان شبکیه است که منجر به کوری می‌شود.

شارژ محدود وخطر پذیری دستگاه

وی افزود: توصیه مهم متخصصان این است که به کارگیری این وسایل در خانه با پایش باشد واز دسترس کودکان دور باشد،زیرا در مواردی افزار بازی‌هایی هم که دارای لیزر هستند ایجاد خطر و کوری کردند وبه همین منظوراقدام به جمع آوری آن‌ها شد.نکته دیگر اینکه این دستگاه ها مادام العمر نیستند و فقط تعداد مشخص شده ای درازا موج روشنایی تولید می‌کنند و به همین قصد در نقاط وسیع تن استعمال ندارند و به  عمر آنها به سرعت تمام می‌شود ؛به طوری که اگر فرد برای از میان بردن موهای دست وپا از آن بهره‌گیری کند با یک بار بهره‌گیری شارژ دستگاه تمام می‌شود ودیگر قابل استفاده نیست.لازم به تأکید است افرادی که پوست تیره،لک دار وآفتاب خورده دارند ابدا گزینه پسندیده استفاده از این دستگاه نیستند و در صورت استفاده مبتلا سخت خواهند شد.

دستگاه های لیزر جوان کننده

این کارآزموده پوست در انتها تصریح کرد: یک سری از دستگاه‌های لیزر هستی دارند که برای جوان سازی استعمال داشته وفیبروپلاست‌ها را تحریک می‌کنند که با تحریک آن‌ها مایه فرآوری کلاژن وجوان سازی پوست می‌شوند وعموما طول موج مختلفی دارند . برخی از این دستگاه‌ها برای پسمان ها رنگدانه‌ای وخال بهره‌گیری می‌شوند که ملانوسیت وملانون را تحت تأثیر قرار می‌دهد . پس به موی ناحیه گزند نمی‌رساند لیکن اگر موی ناحیه دقیقا روی ضایعه قرار گرفته باشد با کم رنگ شدن ضایعه موی ناحیه هم سفید می‌شود وافرادی که متعلق به کاربرد می‌کنند باید این نکته را بدانند.

منبع: سایت زنیبل

 قسمت‎های 

قیمت لیزر بدن خانگی رمینگتون 

لیزر بدن خانگی بیورر


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی