محل تبلیغات شما
آیا لیزر خانگی در از میان بردن موهای زائد موثر است؟ آیا دستگاه‌های لیزر موهای زائد خانگی امن هستند؟ آیا لیزر موهای زائد با درد همراه است؟دستگاه‌های لیزر خانگی برای چه نوع پوست‌هایی مناسب است؟ تفاوت دستگاه لیزر موهای زائد خانگی و دستگاه لیزر IPL چیست؟ هرچند وقت یک‌بار باید لیزر کرد؟ عوارض جانبیلیزر موهای زائد چیست؟ آیا پیشه کردن با  این دستگاه‌های خانگی مشکل است؟ طول مدت بهبود لیزر موهای زائد چقدر است؟ آیا لیزر موهای زائد روی همه گونه ها مو پرتو می‌کند؟ آیا می‌توان در فاصله رمانی بین جلسات لیزر، موها را با ژیلت یا مو‌بر اصلاح کرد؟ چقدر طول می‌کشد لغایت تاثیرات لیزر موهای زائد مشهود شود؟ آیا هم آقایان و هم خانم‌ها می‌توانند از این دستگاه لیزر کاربرد کنند؟ آیا درصورت برنزه کردن می‌توان از لیزر خانگی استفاده کرد؟ آیا دستگاه لیزر موهای زائد خانگی را می‌توان برای ناحیه پشت لب کاربرد کرد؟ 

آیا دستگاه لیزر خانگی تاثیر دارد
براساس تحقیقات علمی بسیار زیادی که در این‌زمینه چهره گرفته‌ است، باید گفت تاثیر این دستگاه‌ها اندک است.  بعضی از نکات مهم درباره تاثیر لیزر خانگی در از بین بردن موهای زائد عبارتند از:
این دستگاه‌ها برای همه کسان موثر نیست. درواقع لیزر موهای زائد، صرف‌ عقیده از این‌که بدست یک متخصص اتمام شود یا خیر، برای همه کارساز نیست. ولی برای بعضی از افراد با مشخصات ویژه کاملا کارساز و مفید است. 
نتایج به‌ دست آمده در مقایسه با  لیزرهای تخصصی کارساز و چشم‌گیر نیست. این بدین معنی است که کاهش موهای زائد کم‌تر و ماندگاری کوتاه‌ مدت است.
برای برخی افراد کارایی این دستگاه‌ها بسیار عالی است. دانشمندان هنوز نتوانسته‌اند متوجه شوند که چرا لیزرهای خانگی برای برخی کارساز است و برای برخی سایر اصلا تاثیری ندارد. برخی از پژوهش ها نشانه داده که در برخی موارد پس از 12 ماه پس از اتمام درمان، موهای زائد کاملا از بین رفته است.
مطالعات نشانه می‌دهند که در چهره استفاده‌ی مداوم از این دستگاه نتیجه‌های بهتری به‌ دست می‌آید. معمولا در اکثر این مطالعات، کسان هر دو هفته یک‌بار از لیزر استفاده می‌کردند. در طول این مدت کاهش موهای زائد به 70% رسید و معمولا بیش‌ از یک ماه پس‌ از واپسین لیزر، مجدد موها شروع به رشد خواهند کرد. 

دستگاه‌های لیزر موهای زائد خانگی دارای سنسور پوست هستند که قابلیت تشخیص و معرفی رنگ پوست را دارند.

آیا استفاده از دستگاه‌های لیزر خانگی بی‌خطر است
برای اطمینان از امنیت، رهنمود ما این‌ است که فقط دستگاهایی را خریداری کنید که که حائز تاییدیه وزارت بهداشت باشند. این دستگاه‌های لیزر موهای زائد باید قابلیت‌های زیر را داشته باشند:
سنسور پوست:  این دستگاه‌ها دارای سنسور پوست هستند که قابلیت تشخیص و معرفی رنگ پوست را دارند. اگر رنگ پوست خیلی تیره باشد، به‌دلایل امنیتی و برای مراقبت از پوست قفل دستگاه مفتوح نخواهد شد.
شناسایی سطح سخت: این دستگاه‌ها نور لیزر را ساطع نمی‌کنند مگر این‌که بر روی سطح دشوار فشرده شوند و همین خاصیت از آفت رساندن به چشم ممانعت می‌کند.

منبع: سایت زنیبل

 قسمت‎های 

قیمت لیزر بدن خانگی بیورر 

لیزر بدن خانگی رمینگتون


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی