محل تبلیغات شما

آیا لیزر موهای زائد درد دارد
درطول لیزر موهای زائد بی گمان کمی پرماسیدن ناخوشایندی هستی دارد، ولی در پژوهش ها پسین تمامی افراد این درد و احساس ناخوشایند را قابل بردباری توصیف کرده‌اند.
برخی کسان کمی دانستن سوختگی می‌کنند و یا این‌که دریافتن تصادف یک نوار پلاستیکی با پوست را دارند.
دستگاه‌های لیزر خانگی معمولا با fluence (سطح نیرو) کم‌تر از 20 J/cm پیشه می‌کنند و این درحالی‌است که دستگاه‌های لیزر موهای زائد تخصصی با نیروی خیلی اکثریت شغل می‌کنند. گرد از پژوهش ها اخیر پرتو داده‌است که هرچقدر fluence پایین‌تر باشد، احساس ناراحتی کمتری برپایی می‌شود. به همین علت است که لیزر موهای زائد توسط دستگاه‌های خانگی، نسبت به دستگاه‌های تخصصی درد و ناراحتی اقلیت دارد.

لیزر موهای زائد برای چه گونه پوست‌هایی مناسب است
دستگاه‌های لیزر موهای زائد خانگی فقط برای پوست‌های گونه I الی IV مقیاس فیتزپاتریک پسندیده است. افرادی که پوست تیره‌تر از IV دارند باید یا با دستگاه‌های لیزر موهای زائد تخصصی Nd:YAG یا الکترولیز بهره‌گیری کنند.

تفاوت میانی لیزر خانگی و دستگاه لیزر IPL خانگی چیست
از لحاظ امنیت و میزان تاثیر تابه‌حال مطالعه چهره نگرفته که پرتو دهد یکتا از این دستگاه‌ها در از بین بردن موهای زائد نسبت به دیگری بهتر عمل می‌کند.
اما با این‌ وجود در گویه فناوری به‌کار گرفته شده در این دستگاه‌ها و وضعیت عملکرد آن‌ها تفاوت‌هایی هستی دارد. دستگاه‌های لیزر موهای زائد خانگی از یک لیزر دیودی کاربرد می‌کنند که در درازا موج خاصی پیشه می‌کند و این درحالی‌ست که  دستگاه‌های IPL از پالس‌های نوری با درازا موج‌های متفاوت بهره می‌برند (درست مشابه شات‌گان). 

استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد خانگی بهتر است 4 -3 جلسه‌ی اول در فاصله‌ی دو هفته باشد.

هرچند وقت یک‌بار باید این پیشه را انجام دهیم
سازندگان اغلب درباره‌ی تناوب به کارگیری دستگاه‌ها دستورالعل‌هایی را ارائه می‌دهند. در اغلب موارد، این بهبود باید به‌صورت هفتگی اتمام شود.
بهتر است 4 -3 جلسه‌ی اول در فاصله‌ی دو هفته باشد و سه جلسه‌ی بعدی باید کم و بیش در طی 4 هفته سپریدن شود و پس متعلق به نیز برای رسیدن به نتیجه‌ی طولانی‌مدت، باید در مواقع وم از دستگاه کاربرد کنید.

عوارض جانبی احتمالی چیست
عوارض جانبی لیزر موهای زائد که کمتر شایع هستند می‌توان به هایپرپیمنتاسیون (لکه ویس پوست)، پوسته پوسته شدن، هایپوپیگمنتاسیون (روشن شدن پوست) و تاول زدن اشاره کرد.
باید پروا داشت که تمامی عوارض جانبی بیان شده موقتی بوند و  تمامی در درازا 12 هفته پس از لیزر موهای زائد نهایی ازبین رفته‌اند.

منبع: سایت زنیبل

 قسمت‎های 

قیمت لیزر بدن خانگی بیورر 

لیزر بدن خانگی رمینگتون


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی