محل تبلیغات شما
هشدارهای مهم در به کارگیری دستگاه لیزر موی خانگی رمینگتون
به منظور کاهش خطر سوختگی، برق گرفتگی، آتش سوزی یا وارد آمدن جراحت به کسان حتما به هشدارها پروا کنید.
این دستگاه تنها برای یکسری کاربردها در نظر گرفته شده، که در پیوسته گفته می شود.
در صورت صدمه دید یا بد شغل کردن دستگاه، از آن بهره‌گیری نکنید.
در صورت پیوندیدن دستگاه به برق، آن را بدون مراقبت خلاص نکنید.
کابل دستگاه و دو شاخه ی برق را از سطوح داغ بعید نگه دارید.
در چهره معیوب بودن کابل برق دستگاه، هرگز متعلق به کاربرد نکنید.
این دستگاه را در محدوده دمایی ۱۵ تا ۳۵ درجه سانتی گراد حفاظت کنید.
تنها از قطعاتی که به اتفاق با دستگاه ارائه شده اند بهره‌گیری کنید.
کابل برق را نپیچانید، تاب ندهید و آن را دور دستگاه نپیچید.
بدنه این دستگاه قابل شستشو و ضد آب نیست. دستگاه را درون مایعات قرار ندهید. از دستگاه در مجاورت آب در وان حمام، لگن یا دیگر ظروف کاربرد نکنید. همچنین، دستگاه را به فضای خارج نبرید.
اطمینان حاصل کنید که کابل برق و شارژر خیس نمی شوند. در صورت که دستگاه تو آب بیفتد، به آن تقریبا  نشوید و فورا دوشاخه را از پریز متمایز کنید.
هرگز دوشاخه دستگاه را با دستان خیس وصل یا جدا نکنید.
دستگاه و کابل برق را دور از دسترس کودکان زیر ۸ سال پیمان دهید.
این دستگاه برای کاربرد بازرگانی یا کاربری در سالن های زیبایی طراحی نشده است.
راه اندازی دستگاه
وقتی که بار نخست آغاز به به کارگیری دستگاه رمینگتون می کنید ، صبور باشید ، چرا که مدت موعد طولانی طول می کشد الی با کارکرد های دستگاه آی لایت به طور کامل آشنا شوید . مطمئنا سالیان سال با این دستگاه شغل خواهید کرد و رضایت کامل خواهید داشت .

نور پالسی شدید (آی پی ال) چیست و آی لایت چگونه پیشه می کند؟
فناوری آی پی ال (نور پالسی شدید) دارای قابلیت های اثبات شده است ، این فناوری با بیش از ۱۵ سنه سابقه در سراسر جهان بهره‌گیری شده است . آی لایت از فناوری آی پی ال برای روشن کردن پوست با به کارگیری نور پالسی شدید بهره‌گیری می کند .این پالس نوری با پیمان گرفتن در ذیل سطح پوست و قصد پیمان دادن ریشه ی موها راهبند از رشد موها می شود .

لیزر خانگی
انرژی موجود در پالس نور بدست رنگدانه های تیره جذب شده و بهترین نتایج در موهایی با رنگ طایفه مشاهده می شود . . پوست تیره اغلب در معرض آسیب قرار دارد ، و برای ممانعت ازمورد هدف پیمان گرفتن پوست تیره، از دستگاه آی لایت تنها باید روی نواحی دارای تون روشن تا متوسط پوستی (I-IV) بهره‌گیری کنید.

از دستگاه آی لایت چه انتظاری دارید؟
نتیجه ی حاصل از دستگاه آی لایت در بین افراد مختلف ، متفاوت است و خیلی سریع اتفاق نمی افتد . کاربران طی ۱ لغایت ۲ هفته بعد از ابتدا بهبود متوجه کاهش رشد موها می شوند ، البته در این مدت موها کم پشت می شوند و این به این معنی نیست که موها به طور کامل از بین می روند ، موها از عمق به سطح پوست رانده می شوند . موهای تن چرخه ی رشد سه مرحله ای دارند و این چرخه ۱۸ تا ۲۴ ماه طول می کشد ، برای پرتو بخشی باید موها در فاز رشد باشند ، بخاطر همین رهنمود می شود ، جلسات درمانی را تکرار کنید و یا اینکه از چند درمان با هم استفاده کنید .

لیزرموی خانگی رمینگتون
دوره درمان
دوره ی شفا کامل سه دوره شفا و در هر دو هفته یکبار است ، نتایج حاصل در بین کسان مختلف متفاوت است و به نوع پوست ، رنگ پوست و رنگ مو ارتباط دارد . برای کسب نتایج بهتر و رضایت تقسیم احتیاج به بهبود های چند گانه هستی دارد . رویش مجدد موها پس از بهبود طبیعی است و یکسری موها که البته ظریف تر ، روشن تر و مختصر تراکم تر است ، ظاهر می شوند .برای کسب نتایج بهتر لازم است ، پس از دوره بهبود اولیه ، شفا تکمیلی هم داشته باشیم . با کاربرد همیشگی طی ۶ تا ۱۲ هفته نتایج حاصل بهتر خواهد بود . کسان با رنپ پوست طایفه بیچارگی به مدت موعد بیشتری برای بهبود دارند .

***توجه
نکته قابل توجهی که هستی دارد ، این است که در یک جلسه که پیشه لیزر را انجام می دهید ، عمل لیزر را بیش از یک بار و به مدت چند بار روی یک ناحیه از پوست تکرار نکنید ، چرا که تکرار این عمل نه تنها تاثیری در نتیجه ندارد ، بلکه سبب بروز حساسیت های شدید پوستی هم می شود .

نوع پوستی که با دستگاه لیزر خانگی رمینگتون بهبود می شود ؟
– به کارگیری این دستگاه بر روی پوست های طایفه پیشنهاد نمی شود ، زیرا شدنی است ، مایه سوختگی ، تاول زدن و تغییر رنگ پوست شود .

– از این دستگاه برای پوستی که برنزه شده یا اخیر در معرض آفتاب پیمان گرفته ، کاربرد نشود .

– دستگاه آی لایت بر روی موهایی که به طور طبیعی سفید، خاکستری، بلوند یا قرمز هستند ، تاثیری ندارد.

کدام نواحی از بدن نباید با این دستگاه درمان شوند :
بر روی پوست سر یا گوش از این دستگاه ها بهره‌گیری نکنید.
برای موهای صورت یا گردن خویش از این دستگاه استفاده نکنید. (فقط برای آقایان)
بر روی نوک ها، هاله ی بعید ها یا اندام های تناسلی از این دستگاه استفاده نکنید.
در صورتی که در منطقه تحت شفا خالکوبی یا آرایش های دائمی دارید، از این دستگاه بهره‌گیری نکنید.
اگر نواحی از پوست شما حائز لکه های قهوه ای طایفه یا سیاه مشابه خال های گوشتی، ماه گرفتگی ها یا کک مک ها هستند از این دستگاه برای این نواحی بهره‌گیری نکنید.
بر روی ناحیه ای که اخیرا جراحی شده، جراحت عمقی دارد، لیزر درمانی شده، زخم ها یا پوست دچار آسیب با سوختگی ها یا تاول ها از این دستگاه بهره‌گیری نکنید.
آماده سازی دستگاه لیزر خانگی رمینگتون برای استفاده
پنجره فلش با توانایی محافظت از پوست در برابر اشعه ی فرای بنفش تعبیه شده

هشدار: همش پنجره پیکان را ،قبل از استفادهبررسی کنید تا مطمئن شوید که به لیزرها آسیبی وارد نشده است.

هشدار: همیشه پنجره فلش را ،قبل از استفاده با پارچه ی بدون پرز که همراه دستگاه می باشد تمیز کنید.

لیزرموی خانگی رمینگتون
حسگرهای تماس با پوست
این دستگاه مجهز به حسگرهای تماس با پوست است ، و از تابش تصادفی نور جلوگیری می کند ، و لغایت زمانی که هر دو حسگر در تماس کامل با پوست پیمان نگرفته اند ، هیچ نوری از خود نمی تاباند .

لیزرموی خانگی رمینگتون دکمه تابش نور
دکمه ی تابش روشنایی بر روی قطعه ی دستی تعبیه شده و با اختناق دادن این دکمه تابش نور ، برای استفاده فعال می شود .

لیزرموی خانگی رمینگتون
برای استفاده از دستگاه لیزر خانگی رمینگتون تون پوست خود را رسیدگی کنید
برای اینکه از این موضوع که رنگ پوست شما در محدوده ی مناسبی برای استفاده از دستگاه لیزر موی خانگی رمینگتون قرار دارد ، اطمینان حاصل کنید ، به نمودار رنگ پوست و مو در ابتدای دفترچه راهنمای دستگاه لیزر خانگی رمینگتون رجوع کنید. پوست منطقه ی مورد عقیده را در تماس کامل با حسگر قرار دهید ، اگر پوست شما در محدوده ی مناسب باشد ، دستگاه صدای بیب می دهد و به تعقیب آن دستگاه صریح می شود ، اما چنانچه رنگ پوست شما در محدوده پسندیده نباشد ، در آن صورت شما صدای بیز خواهید شنید و دستگاه خاموش باقی خواهد ماند .

لیزرموی خانگی رمینگتون
***توجه
نکته ی قابل توجهی که در اینجا وجود دارد ، این است که بر روی هر دسته از تن که می خواهید شفا را شروع کنید ، حتما از حسگر پوست بهره‌گیری کنید .

پوست خود را برای شفا حاضر سازی کنید .
ناحیه ی تحت درمان را تمیز کنید ، و این منطقه عاری از هر گونه چربی ، دئودورانت، عطر، آرایش، لوسیون و کرم باشد .پوست را تمیز و خشک کنید ، و موهای ناحیه تحت درمان را اصلاح کنید و پوست منطقه ی تحت درمان را کاملا خشک و تمیز کنید . در این مدت به هیچگونه از شیوه هایی چون موم ، اپیلاسیون ، موچین و دیگر شیوه هایی که مو را به طور کامل از ریشه در می آورند ، بهره‌گیری نکنید .

دستگاه آی لایت را به منظور بهره‌گیری آماده سازی کنید .
– برای حاضر سازی دستگاه آی لایت کابل قطعه دستی را از تکه ی پایه ی آی لایت جدا کنید و مجددا قطعه ی دستی را روی پایه قرار دهید .
– اطمینان حاصل کنید ، که که کلید روشن/خاموش روی پایه در چگونگی خاموش قرار دارد .
– کابل برق را از قسمت ورودی برق به پایه ی آی لایت متصل کنید .
– کابل برق را به پریز دیواری متصل کنید .
– کلید صریح خاموش را در چگونگی روشن پیمان دهید .

انتخاب سطح انرژی
دستگاه آی لایت حائز ۵ سطح انرژی است . سطح ۱ ذیل ترین تنظیمات و سطح ۵ بالاترین تنظیمات را دارد .

اگر می توانید کمی سوزش و درد را بردباری کنید ، برای کسب نتیجه ی مطلوب و مد نظر همش از بالاترین سطح انرژی یعنی سطح ۵ بهره‌گیری کنید .

در موعد صریح شدن دستگاه ، سطح انرژی به طور خودکار روی سطح ۱ پیمان دارد ، برای تنظیم سطح انرژی از دکمه ی انتخاب سطح انرژی بهره‌گیری کنید .

لیزر موی رمینگتون
نحوه ی بهبود با دستگاه لیزر خانگی آی لایت
۱) پنجره ی فلش را به طور محکم در برابر پوست پیمان دهید و اطمینان حاصل کنید که حسگرهای تماس با پوست به طور کامل در تماس با پوست هستند .

***نکته:
هنگامی که حسگرهای تماس با پوست کاملا در تماس با پوست باشند، صدای (جیر جیر مانندی) را خواهید شنید و نمایشگر چگونگی لامپ به رنگ سبز درخواهد آمد.

۲) برای تاباندن نور، دکمه ی فلش را خفقان دهید . بعد متعلق به تابش روشنایی روشنی (مانند پیکان دوربین عکاسی) را تماشا خواهید کرد و گرمای ملایمی را روی پوست خود دریافتن خواهید کرد .

۳) دستگاه را برای لیزر ناحیه ی بعدی به قسمت بعدی حرکت دهید ، و برای پوشش کامل ناحیه تحت درمان ، بهبود را با الگویی چهارخانه همانند به قبل ببرید .

– برای حالت تک فلشه ، هنگام رفتن به منطقه ی بعدی دکمه ی پیکان را خفگی دهید .

– در حالت چند فلشه ، انگشت خود را روی دکمه ی پیکان تنگنا دهید الی دکمه در حالت فشرده باقی بماند . به آهستگی به منطقه ی بعدی حرکت کنید و اطمینان حاصل کنید ، که حسگرها در تماس کامل با پوست پیمان دارند . در مدت سررسید ۳ ثانیه روشنایی بعدی تابش خواهد کرد .

***نکته :
در زمانی که شما از حالت چند فلشه کاربرد می کنید ، اگر اجازه دهید دکمه ی پیکان از حالت فشردگی خارج شود یا تماس با پوست ناتوان باشد ، بهتر است مراحل بهبود را دوباره از راز بگیرید .

مراقبت پس از بهبود با دستگاه لیزر خانگی آی لایت
بعد از درمان ( لیزر موهای زائد) مثل هر عمل لیزر درمانی سایر ، پوست مبتلا کمی سرخی و قرمزی می شود ، داشتن کمی احساس حرارت هم طبیعی است . این ها جز عوارض شایع هستند و به زودی برطرف می شوند ، برای اینکه عوارض کمی را نگریستن کنید و پوست خیلی تحریک نشود ، بهتر است یکسری نکاتی را رعایت کنید :

به مدت ۲۴ ساعت پس از بهبود در معرض سر راست نور آفتاب قرار نگیرید ، پس از شفا برای محافظت از پوست حتما از کرم های ضد آفتاب با SPF 30 به مدت دو هفته بهره‌گیری کنید .
حدقل به مدت دو هفته بعد از شفا به مدت طولانی در معرض نور آفتاب پیمان نگیرید ، و از گرمابه آفتاب گرفتن ، سولاریوم و برنزه کردن ، بپرهیزید .
ناحیه ی بهبود شده را پس از بهبود ، خشک و تمیز نگه دارید و برای اینکه پوستتان مرطوب باقی بماند ، آب زیادی مصرف کنید .
بعد از درمان به مدت ۲۴ ساعت ، با آب داغ دوش نگیرید و از اتاق های بخار و سونا کاربرد نکنید .
بعد از شفا به مدت ۲۴ ساعت ، در ورزش های تماسی کمپانی نکنید .
در درازا درمان اصلا از طریق هایی چون اپیلاسیون ، موم گذاشتن، احتقار مو، بند انداختن یا کرم های موبر که مو را به طور کامل از ریشه در می آورد ، امتناع کنید .
به مدت ۲۴ ساعت بعد از شفا ، از کرم های دکلره یا محصولات عطری کاربرد نکنید .


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی