محل تبلیغات شما
بررسی لیزر خانگی از بین برنده‌ی موهای زائد تریا پریسیژن
آیا به تعقیب بهترین لیزر خانگی از بین برنده‌ی موهای زائد می‌گردید که برای شفا صورت ایمن و بی‌خطر باشد؟ درست آمده‌اید! اول بارم نیست که از انواع لیزر خانگی از بین برنده‌ی موهای زائد استفاده می‌کنم، اما لیزر خانگی تریا پریسیژن اولین لیزری است که متعلق به برای شفا همیشگی موهای زائد روی صورتم کاربرد کرده‌ام. و خیلی مشتاقم که نتایج آن را هر چه زودتر با شما در میانی بگذارم … این لیزر واقعاً مؤثر است!
لیزر خانگی
لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا پریسیژن، یک لیزر خانگی حقیر و ارگونومیک برای شفا موهای زائد است (دارای تأییدیه‌ی FDA) که به طور خاص برای نواحی کوچک‌تر و حساس‌تر پوست، مانند خط بیکینی، چهره و زیربغل‌ها طراحی شده است. (آقایان به خاطر تراکم موهای صورت‌شان نباید از آن استفاده کنند). این دستگاه جمع و جور و بسیار سبک از همان فناوری لیزر دایود سهم می‌برد که با منظور دریافت ملانین موجود در ریشه‌ی مو و بدون آسیب رساندن به بافت گوشه ها-کناره ها می‌تواند فولیکول‌های مو را برای دائم از پیشه بیندازد و آن‌ها را غیر فعال کند.
لیزر از بین برنده‌ی موهای زائد تریا پریسیژن برای اشخاصی با رنگ پوست صریح تا میانه در عقیده گرفته شده است. بنابراین، اگر رنگ پوست شما قهوه‌ای طایفه یا سیاه است، این لیزر برای شما مناسب نیست. بعلاوه، اگر رنگ پوست ناحیه‌ی باره نظر شما برای این لیزر پسندیده نباشد، تریا حائز حسگری است که به شما دستور نخواهد عدل که بتوانید لیزر را به پیشه بیندازید.
شیوه‌ی کار با لیزر ازبین‌برنده‌ی موهای زائد تریا پریسیژن
پیش از به کارگیری لیزر تریا پریسیژن، اولین کاری که باید اتمام دهید شستشو، شیو و خشک کردن ناحیه‌ی درمان است (وکس و چیدن موها در درازا بهبود به هیچ وجه رهنمود نمی‌شود). بعد از آن، لیزر را روشن کنید و احد از سه سطح درمانی پسندیده خود را برگزیدن نمایید. می‌توانید از پایین آغاز کنید و به تدریج خودتان را به بالاترین سطح (سطح سه) برسانید. من خودم با سطح دو شروع کردم و هیچ مشکلی هم برایم قبل نیامد. اکنون لیزر تریا پریسیژن را روی پوست خویش نگه دارید تا صدای بیپ را بشنوید. بعد از هر بیپ، نوک لیزر را بردارید و آن را روی ناحیه‌ی دیگری از پوست خود پیمان بدهید.
من از ژل خنک کننده‌ و آرامش دهنده‌ی اسموث‌استارت تریا هم کاربرد می‌کنم تا پوستم را پیش از هر جلسه‌ی شفا برای این پیشه حاضر کنم. این ژل در بر گیرنده عصاره‌ی یک گیاه هندی با ویژگان ضد التهابی است که کمک می‌کند پوست در طی دوره‌ی درمان خنک و آسوده بماند.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی