محل تبلیغات شما
چند سالی هم می‌شود که بسیاری از شرکت‌ها دستگاه‌های لیزر موی خانگی تولید و عرضه کرده‌اند که نه تنها تعهد می‌دهند لغایت موهای زائد را حذف کنند بلکه برخی مواقع در تبلیغات خود می‌گویند این نتایج به صورت دائمی است. این محصولات به طور قابل توجهی مورد پیشباز قرار گرفته‌اند، زیرا به عقیده می‌رسد به مراتب خرج و درد اقلیت نسبت به روش‌های سایر دارند.

مزایای دستگاه لیزر خانگی

اما هنوز هم بسیاری از افراد نسبت به خرید این محصول تردید دارند و نمی‌توانند بین دو شیوه لیزرهای خانگی یا لیزرهای تخصصی و حرفه‌ای کلینیک‌ها تصمیم بگیرند.

خرید دستگاه لیزر خانگی آری یا نه؟

در این مطلب چکیده‌ای از‌ تفاوت‌های کلیدی این دو شیوه را به شما می‌گوییم به این ترتیب شما می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام شیوه برای شما بهترین است. در این سنجش نیازهای پیش از درمان، سهولت و سرعت، ایمنی، راحتی، دوره درمان و هزینه را در هر دو شیوه در عقیده می‌گیریم لغایت به یک جمع‌بندی برسیم.

اقدامات و نیازهای پیش از لیزر درمانی
در دستگاه‌های لیزر خانگی کسب اطلاعات لازم از روش پیشه با دستگاه و اینکه برای شما پسندیده هست یا خیر، کاملا به خودتان بستگی دارد. قبل از خرید باید وب سایت‌ها و کتابچه‌های راهنمای کاربران را مطالعه کنید تا صحیح انتخاب کنید. سابقه پزشکی خویش را در رابطه با هشدارها و موارد منع مصرف رسیدگی کنید و باید ببینید آیا نوع پوست و رنگ موی شما برای استفاده از این دستگاه مناسب هست یا خیر. در ضمن باید نکات مراقبتی پیش و بعد از بهره‌گیری را هم رعایت کنید. بعد از برگزیدن و خرید یک دستگاه می‌توانید بر روی تقدیر کوچکی از پوستتان آن را تست کنید.
اما اثناء استفاده از لیزرهای حرفه‌ای، درمانگر و رایزن شما پیش از شروع درمان با شما م خواهد کرد تا مناسب بودن آن را برای شما بررسی کند و در طی فرایند شفا نیز شما را ارشاد و همراهی خواهد کرد. شما می‌توانید از کمکهای این فرد در مقوله رسیدگی سابقه پزشکی خود ، نتایج مورد انتظار، نوع و دوره و طول درمان، مراقبت قبل و بعد از بهبود (از جمله برنزه کردن یا نکردن) استفاده کنید.

رنگ پوست
بیشتر دستگاه‌های لیزر خانگی برای پوستهای روشن‌تر پسندیده هستند اما شمار کمی هم هستی دارند که کسان با پوستهای ویس یا بسیار تیره هم می‌توانند از آنها استفاده کنند.
در اثناء به کارگیری دستگاه‌های لیزر حرفه‌ای مشاوران شما با توجه به رنگ و گونه پوست شما بهترین گزینه را به شما توصیه می‌دهند ولی به طور معمول پوستهای ویس نمیتوانند از IPL بهره‌گیری کنند و لیزر برای آنها مناسبتر است.

دستگاه لیزر خانگی برای چه پوستی مناسب است؟

سهولت و سرعت درمان
اگر خودتان می‌خواهید از دستگاه لیزر خانگی کاربرد کنید احتمالا رسیدن دستتان به بعضی از نواحی بدن همانند پشت پا، پشت کمر یا شانه‌ها برایتان دشوار است که این مساله می‌تواند ناراحت کننده باشد و احتمالا ناچار می‌شوید که از کسی برای این پیشه کمک بگیرید. در ضمن این شیوه زمانبر است و احتمالا کند و خسته کننده باشد، به ویژه اگر بخواهید برای همه بدن خود بهره‌گیری کنیدبرای دید نتایج به صبر و پشتکار بیچارگی خواهید داشت.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی