محل تبلیغات شما
اما در شیوه حرفه‌ای یک فرد متخصص این پیشه را برای شما سپریدن می‌دهد و خودتان به دردسر نمی‌افتید و به علت حرفه‌ای بودن دستگاهها این شغل با سرعت اکثریت انجام می‌شود.

امنیت
تکنولوژی‌های مورد استفاده در دستگاه‌های خانگی بسیار ساده هستند و نسبت به دستگاه‌های تخصصی نیرو اقلیت هم دارند. در نتیجه گمان کردن اینکه به پوست شما آسیب برسانند بسیار ناچیز است و درد کمتری هم دارند. سنسورهای بهره‌گیری شده در آنها از پوست و چشمان شما محافظت می‌کنند.
اما اگر کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید قابل اعتماد و حرفه‌ای باشد و تمامی درمانگرانش دوره‌های تخصصی لازم را گذرانده باشند و دستگاهها هم استاندارد باشد، همانطور که در دوره پیش از شروع بهبود میتوانند مهای لازم را به شما بدهند در طول شفا هم میتوانند از برپایی هرگونه دشوار یا آفت به پوست شما جلوگیری کنند در غیر این صورت بردباری آسیبهای پوستی هستی دارد.

استفاده از دستگاه لیزر خانگی

راحتی
خوب بی گمان از دستگاههای خانگی در منزل خویش و هر سررسید که دلتان بخواهد می‌توانید کاربرد کنید ولی برای استفاده از دستگاههای حرفه‌ای باید وقت بگیرید و موعد بگذارید و به محل کلینیک مراجعه کنید.

لیزر تریا

طول درمان
معمولا هنگام به کارگیری دستگاههای لیزر موی خانگی درازا دوره بین 6 هفته تا 3 ماه درازا می‌کشد و اینکه هر چند روز یک بار آن را استفاده کنید کاملا به خودتان بستگی دارد. بعد از اینکه یک دوره تمام شد ممکن است هر چهار یا هشت هفته نیاز داشته باشید که این کار را تکرار کنید که باز هم به شما بستگی دارد. باید بدانید که بعد از چندین ماه بهره‌گیری نتایج بهتر و بهتری می‌گیرید.
در به کارگیری دستگاه‌های لیزر حرفه‌ای بهترین نتیجه معمولا زمانی حاصل می‌شود که 6 تا 8 جلسه طی مدت 6 لغایت 8 ماه داشته باشید. البته این مساله برای هر کسی متفاوت هست. پس از آن یک یا دوبار در سال باید این کار تجدید شود که بستگی به شما و بدنتان دارد.

طول درمان لیزر خانگی تریا

هزینه
دستگاههای لیزر خانگی قیمتهای مختلفی دارند هرچه گرانتر باشند قابلیت کاربرد و تاثیرگذاری اکثریت دارند و میتوانید مدتها آن را بهره‌گیری کنید. ولی برای استفاده از دستگاههای حرفه‌ای در کلینیکها برای هر بار مراجعه و با پروا به اینکه برای کدام نواحی تن می‌خواهید انجام دهید خرج باید بپردازید. به طور کلی به عقیده می‌رسد دستگاههای خانگی به صرفه تر باشند.

نتایج
از هیچ یک از این دو روش به شما چشمداشت حذف و از بین رفتن همیشگی و 100% موهای زائد را نداشته باشید و نتایج هر دو کاملا وابستگی به بدن شما دارد و در ضمن هر دو طریق هر چند وقت یکبار باید تجدید شوند.
با پروا به این نکات بهتر است پیش از تصمیم گیری نگاه خویش را به این جستار واقع بینانه کنید و از هیچ طریق انتظارات نامعقول نداشته باشید و در فرایند درمان پشتکار داشته باشید لغایت بهترین نتیجه حاصل شود. ضمنا به خاطر داشته باشید که در چهره استفاده از دستگاه لیزر خانگی حتما تمامی نکات ایمنی را مطالعه کرده و همگی آنها را به دقت رعایت کنید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی