محل تبلیغات شما

از بین بردن موهای زائد به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است؛ اما امروزه به کارگیری لیزر به دلیل اثر ماندگاری که دارد، زیاد پرطرفدار شده است. اشعه‌ی لیزر با تصادف به رنگ‌دانه‌های مو، جذب آن‌ها می‌شود. با گذشت چند دوره‌ی درمان، پیاز مو از بین می‌رود و مجددا رشد نمی‌کند. از دو گونه دستگاه برای از بین بردن موهای زائد کاربرد می‌شود: یگانه دستگاه‌های غیرلیزری بر پایه‌ی نور که IPL نام دارند و سایر دستگاه‌های لیزری که با انواع، مکانیسم‌ها و طول‌موج‌های متفاوت، پسندیده نوع خاصی از رنگ پوست هستند.

 امروزه با ساخت نمونه‌های کوچک‌تر از دستگاه‌های لیزری که پسندیده مصارف خانگی‌اند، می‌توان موهای زائد را بدون مراجعه به کلینیک از بین برد. لیزر ازبین‌برنده‌ی موهای زائد Tria 4X» با تکنولوژی دایود و طول موج 810 نانومتر، باره تأیید FDA آمریکا و دارای استاندارد سازمان سلامت و بهداشت اتحادیه‌ی اروپا و کانادا بوده و برای کاربرد در منزل بدون دربایستن به طبیب یا نیروی کارآزموده طراحی شده است. لیزر تریا 4X پالس‌هایی از نور لیزر را انتشار می‌دهد که مایه گرم‌شدن رنگ‌دانه‌های تو مو شده و فولیکول مو را غیرفعال می‌کند؛ به همین دلیل نتایج پایدار و همیشگی را برپایی خواهد کرد و تنها روی موهای قهوه‌ای یا مشکی که حائز رنگ‌دانه هستند، نشان خواهد گذاشت.

 لیزر به‌کاررفته در Tria 4X حائز قفل هوشمند است که پایین پایه‌ی دستگاه قرار دارد. برای شروع به کار لیزر باید قفل وسیله را با نگه‌داشتن حسگر پوست روی ناحیه‌ی موردنظر باز کرد. اگر لیزر برای رنگ پوست پسندیده باشد، یک صدا شنیده شده و قفل لیزر مفتوح می‌شود. 

با فشردن دکمه‌ی پاور می‌توان شدت تابش را در 5 سطح گوناگون تنظیم کرد. با نگه‌داشتن راز دستگاه روی پوست، تابش آغاز می‌شود و با شنیدن دو صدای بیپ، باید راز دستگاه را روی ناحیه‌ی دیگری قرار داد. صفحه‌نمایش دستگاه در بالای آن قرار دارد و شمار پالس‌ها در هر جلسه، میزان باتری، نشانگر قفل و سطح تابش را نمایش می‌دهد. لیزر تریا مجهز به باتری قابل‌شارژ است و در حالت پیوست به شارژر کار نمی‌کند. پیشنهاد شده که برای حصول نتیجه‌ی مطلوب به مدت سه ماه، هر دو هفته یکبار از لیزر استفاده شود و در چهره نیاز، دوره‌ی ذکرشده تکرار شود. لیزر تریا برای افرادی با رنگ پوست خیلی تیره یا موی روشن، کسان پایین سنه و خانم‌های باردار مناسب نیست. برای کسب اطلاعات اغلب درباره‌ی نحوه‌ی استفاده از دستگاه به دستورالعمل آن مراجعه شود.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی