محل تبلیغات شما
از گذشته‌های بعید انسان به دنبال راه‌های متنوع برای برطرف‌کردن سریع‌ و راحت‌ ازبین‌بردن موهای زائد بوده است. سعی برای این مسئله شاید قدمتی به اندازه‌ی عمر حضور انسان روی زمین داشته باشد. البته باید به خاطر داشت دائم روشی مطلوب‌تر است که اثری طولانی‌تر داشته باشد و رشد دوباره‌ی موها در بازه‌‌ی زمانی طولانی‌تری اتفاق بیفتد. انسان‌ها راه‌های متفاوتی برای ازبین‌بردن موهای زائد تجربه کرده‌اند. مخلوط‌کردن آهک و زرنیخ تا ذوب‌کردن موم و به کارگیری تیغ‌های تیز روش‌هایی هستند که برای این سوژه امتحان شده‌اند. این راه‌ها با اندکی تغییر هنوز هم به‌عنوان راه‌های اصلی برطرف‌کردن موهای زائد بهره‌گیری می‌شوند. اما تمام این روش‌ها در یک نکته‌ی منفی مشترک‌اند: هیچ‌کدام همیشگی نیستند! بشر از پیش درآمد به تعقیب راهی بود که بتواند موهای زائد تن را به چهره همیشگی از بین ببرد و به‌خاطر طبیعت خدادادی مو، کم و بیش این موضوع امکان‌پذیر نبود.
 با ترقی فناوری و به‌ویژه با آفرینش تکنولوژی لیزر، راه‌هایی برای رفع همیشگی این مشکل پیدا شد. البته به‌خاطر هزینه‌ی زیاد بالا، بازگشت موها و ابعاد زیاد بزرگ دستگاه‌های لیزر همه‌گیر نشدند. به همین علت مهندسان شرکت‌های سازنده‌ی ابزارها سلامت و زیبایی تحقیقات خویش را روی دستگاه‌هایی خانگی به‌صرفه و با درصد موفقیتی بالاتر از دستگاه‌های قبلی متمرکز کردند. دستگاه‌هایی که تمام افراد بتوانند در هر شرایطی به‌راحتی از آن‌ها کاربرد کرده و در مدت کوتاهی بدون صرف هزینه‌های هنگفت و بدون واردشدن آسیب‌های احتمالی به پوست، نتیجه‌ی دلخواه خود را به دست بیاورند.

معرفی

در سال ۲۰۰۳ میلادی برند تریا با انتقال فناوری‌های پیشرفته‌ی در حال استفاده در کلینیک‌های زیبایی به خانه‌ها، انقلابی را در صنعت زیبایی و محافظت از پوست ایجاد کرد. این اتفاق هم به کارگیری لیزر برطرف‌کننده‌ی موهای زائد را زیاد ساده کرد و هم هزینه‌های استفاده از آن را به چهره قابل‌توجهی کاهش داد. دیودهای لیزر به‌کاررفته در این دستگاه دقیقا با تکنولوژی ساخت دیودهایی که در دستگاه‌های کلینیکی به کار می‌روند ساخته شده‌اند و همین موضوع، این محصول تریا را به دستگاهی قابل‌اعتماد تبدیل می‌کند.
دستگاه لیزر موهای زائد تریا مدل 4X یک آلت خانگی با طریق استفاده‌ی زیاد ساده است که به‌خاطر نتیجه‌ی فوق‌العاده بعد از استفاده‌ی منظم، از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. این دستگاه برای تمام نقاط بدن از جمله چهره قابل‌استفاده است و چنانچه رنگ مو و پوست بر اساس استانداردهای این فرآورده باشد، می‌توان نتیجه‌ای مطلوب را چشمداشت داشت. نشانه تند این دستگاه نتیجه‌ی تابانده‌شدن لیزر به رنگدانه‌های فولیکول موست که بدون رساندن آسیب به پوست کاربر، توانایی رشد دوباره‌ی مو را از فولیکول می‌گیرد. این تکنولوژی با شیوه‌ی حرارت‌دادن به فولیکول‎های مو و متمرکزکردن انرژی روشنایی روی ریشه‎ی مو چرخه‏‌ی رشد را متوقف می‌کند.
 فولیکول مسیری لوله‌مانند پایین پوست است که ریشه‌ی مو در آنجا رشد می‌کند و این دستگاه با به کارگیری دیودهای نوری تاثیر خود را اعمال می‌کند. در انتهای فولیکول ناحیه‌ای برجسته به اسم بولب» است که پیگمان رنگی ملانین در آن تولید می‌شود. انرژی روشنایی توسط ملانین مو جذب شده و از راه متوقف‌کردن فولیکول‏‌ها از رشد مو بازداری می‌کند. پالس‌های تولیدشده توسط این محصول کاملا بی‌ضرر بوده و از عقیده بالینی، مورد تایید سازمان خوراک و داروی امریکا هستند. تاثیر استفاده از این دستگاه پس از دو دوره‌ی نخست استفاده مشخص خواهد شد. این طریق زیاد کم‌هزینه‌تر از روش‌های همانند کلینیکی است.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی